HomeLifeStyleНаселення Дубай зросло у 165 разів

Населення Дубай зросло у 165 разів

Чисельність населення Дубай збільшилася у 165 разів за останні 70 років, повідомили у Дубайському медіа-офісі. Якщо 1950 року в еміраті проживало лише 20 тисяч жителів, їх кількість злетіло до 3,3 млн до 2020 року.

За прогнозами, вже до 2040 року в Дубай проживатиме 5,8 млн. осіб. Зростання населення пов’язане і з тим, що Дубай став одним із перших міст у світі, які повернулися до нормального життя після пандемії, а також запропонували нові можливості для бізнесу та працевлаштування.

Незважаючи на постійне зростання чисельності населення, рівень безробіття в Дубай становить лише 0,5%. Відповідно до Генерального плану розвитку емірату, до 2040 року на його території у комфортних умовах зможе проживати 7,8 млн осіб.

Згідно з планом, Дубай також перетвориться на найкраще місто світу для життя. Зокрема, площа громадських пляжів зросте на 40%, а 60% емірату стануть «зеленими». На 134% збільшиться площа земельних ділянок під готелі та туристичні об’єкти. Для торгівлі та комерції виділять ще 168 кв. км.

Зелені та рекреаційні зони збільшаться вдвічі: зокрема, буде створено кілька «зелених» коридорів – вони поєднають зони надання послуг, ділові та житлові райони. Буде полегшено пересування пішоходів, велосипедистів та екологічно чистих видів транспорту містом.

На 25% розшириться площа земельних ділянок, виділених під об’єкти освіти та охорони здоров’я. Завдяки ретельному стратегічному плануванню Дубай став одним із світових лідерів у різних сферах та секторах. Новий генеральний план розвитку – сьомий історія Дубая. З 1960 року площа міської забудови зросла у 170 разів.

Свіжі новини
Схожі новини