HomeLifeStyleУ ОАЕ пригрозили великими штрафами за перегляд порно через VPN

У ОАЕ пригрозили великими штрафами за перегляд порно через VPN

Використання віртуальних приватних мереж (VPN) для отримання доступу до веб-сайтів та ігрових програм, заблокованих в Об’єднаних Арабських Еміратах, є протизаконним діянням та порушенням положень Декрету-закону ОАЕ № (34) від 2021 року «Про боротьбу зі слухами та боротьбою.

Відповідно до статті 10 цього закону, людям, які зловживають VPN, загрожує ув’язнення та штраф у розмірі від 500 тисяч до 2 млн дирхамів. Йдеться, зокрема, про перегляд порнографії або, наприклад, заняття азартними іграми в інтернеті.

Варто зазначити, що останнім часом в ОАЕ та регіоні Перської затоки різко зросла кількість випадків використання VPN для доступу до сайтів знайомств або сайтів для дорослих, а також для використання додатків для аудіо- та відеодзвінків.

Згідно з останніми даними Nord Security, попит на VPN у регіонах Перської затоки зріс приблизно на 30% у першому кварталі цього року порівняно з тим самим періодом минулого року. В ОАЕ попит на VPN зріс на 36% – це говорить про те, що все більше користувачів виявляють інтерес із забороненим контентом та заблокованими сайтами.

Жителі Перської затоки часто використовують VPN, щоб здійснювати аудіо- та відеодзвінки в таких додатках, як WhatsApp, Skype, Facetime, Discord, IMO, а також спілкуватися в додатках для онлайн-знайомств.

Варто зазначити, що використання VPN в ОАЕ не є незаконним, якщо не порушуються рекомендації уряду країни та інших регулюючих сектор телекомунікацій вимог.

У заяві Державного агентства з телекомунікацій та цифрових ОАЕ технологій говориться, що компанії, банки та організації можуть використовувати віртуальні приватні мережі для внутрішніх цілей. Однак використання VPN для скоєння злочину є серйозним правопорушенням і тягне за собою кримінальну відповідальність.

Свіжі новини
Схожі новини