HomeLifeStyle«Таймс»: Сім'я президента ОАЕ — найбагатша у світі

«Таймс»: Сім’я президента ОАЕ — найбагатша у світі

Сім’я президента Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) Мохаммеда бін Зайда Аль Нахайяна визнана найбагатшою у світі згідно з рейтингом найбагатших сімей світу «Таймс».

Основу його багатства складають доходи від торгівлі енергоносіями, а також грамотна інвестиційна політика, що включає вкладення в різні компанії та ринки нерухомості. За даними Bloomberg, статки родини Аль Нахайян оцінюються приблизно в 300 мільярдів доларів.

Сім’я з Абу-Дабі є власником компанії Royal Group, в якій працює понад 27 000 осіб, зайнятих у різних сферах — від фінансів до робототехніки. Родина володіє частками в англійському футбольному клубі «Манчестер Сіті», компанії Ілона Маска SpaceX та модному будинку співачки Ріанни Savage x Fenty.

Американська родина Уолтон, власник мережі магазинів Walmart зі статками 224,5 мільярда доларів, знаходиться на другому місці.

До першої п’ятірки також входять родина Марс, власник однойменної кондитерської компанії (160 млрд доларів), родина Кох, яка керує промисловим конгломератом Koch Industries (128,8 млрд доларів), та королівська родина Саудівської Аравії (105 млрд доларів).

Свіжі новини
Схожі новини