HomeLifeStyleУ ОАЕ відкриють першу лікарню в метавсесвіті

У ОАЕ відкриють першу лікарню в метавсесвіті

Приватна медична компанія Thumbay Group з Об’єднаних Арабських Еміратів розгорне першу в регіоні Перської затоки віртуальну лікарню. Госпіталь у метавсесвіті, як очікується, буде відкрито у жовтні.

Лікарня буде повноцінною віртуальною медичною установою. Пацієнти можуть скористатися своїми аватарами для взаємодії з лікарями. Медичний персонал у свою чергу пройде навчання спілкуванню з пацієнтами у віртуальному просторі.

У рамках проекту планується широко використати технології штучного інтелекту. Зокрема, камери розпізнаватимуть держномер автомобіля пацієнта та скануватимуть його обличчя на вході до лікарні, тому в реєстратурі не потрібно додаткової ідентифікації особи.

Планується автоматизувати і аптеку: фармацевт завжди заздалегідь знатиме, за якими препаратами прийшов пацієнт. Пацієнтів з обмеженими можливостями обслуговуватимуть вдома за допомогою технологій віртуальної та доповненої реальності. Гарнітури також будуть створювати для тяжко хворих пацієнтів ілюзію перебування у домашній обстановці.

Як зазначив Абдул Рахман бен Мухаммед Аль Овайс, міністр охорони здоров’я та профілактики ОАЕ, технології віртуальної реальності відіграватимуть важливу роль у майбутньому ОАЕ протягом наступних 50 років, особливо у світлі розвитку передової цифрової інфраструктури, яка є однією з найкращих у світі.

«ОАЕ були піонером у сфері прискорення інновацій у всіх життєво важливих секторах, включаючи охорону здоров’я, а міністерство охорони здоров’я – одним із провідних органів влади у сфері впровадження технологій четвертої промислової революції, включаючи штучний інтелект, блокчейн, віртуальну та доповнену реальність», – додав Аль Овайс. .

Свіжі новини
Схожі новини