HomeHealthВчені пояснили, чому небезпечно спати поряд зі смартфоном

Вчені пояснили, чому небезпечно спати поряд зі смартфоном

Телефони давно стали невід'ємною частиною нашого життя. І все-таки іноді їх потрібно залишати подалі від себе.

Каліфорнійський департамент здоров’я випустив попередження: вчені наполягають, що перед сном смартфони потрібно тримати принаймні на відстані руки, що витягне від себе, щоб скоротити дозу опромінення.

Також їх дослідження підтвердили, що використання смартфона може впливати на виникнення онкології, викликати проблеми з концентрацією уваги, психічним здоров’ям та репродуктивною системою.

Поки що дослідження не можуть довести чіткого взаємозв’язку, але, думаємо, кожна людина розуміє, що мобільний телефон — зовсім не безневинний пристрій. Проведені випробування показують, що є небезпека. Особливо для дітей.

Так, вчені рекомендують тримати смартфони на відстані 1-2 метри від ліжка. «Більшість людей навіть не підозрюють про те, що є чітке попередження тримати телефон подалі від тіла. І це турбує, тому що батьки, які не знають про це, спокійно залишають дітей поруч із гаджетами», — нарікає доктор Девіс із Фонду здоров’я людини та навколишнього середовища.

Вчені каліфорнійського департаменту здоров’я наголошують, що низькочастотні радіосигнали набагато легше проникають у мозок дітей, ніж дорослих, що може призвести до пошкоджень чи інших негативних наслідків при розвитку мозку.

Свіжі новини
Схожі новини