HomeHealthНаукові дослідження показують, що щоденне вживання чотирьох чашок чаю знижує ризик розвитку...

Наукові дослідження показують, що щоденне вживання чотирьох чашок чаю знижує ризик розвитку діабету

Наукові дослідження показують, що чотири або більше чашок чаю, будь то чорний, зелений або китайський улун, знижують ризик розвитку діабету 2 типу на 17%, повідомляє UPI.

Результати дуже обнадійливі, тому що вони показують, що люди можуть дбати про своє здоров’я доступним способом, каже Сяїн Лі з Уханьського науково-технічного університету.

Команда Лі проаналізувала дані 19 досліджень, що охопили понад мільйон людей із восьми країн. Учасники дослідження заповнювали анкети з інформацією про своє харчування та спосіб життя – фізичні вправи, куріння, вживання алкоголю. Близько 10% з них страждали на діабет.

Щоб уточнити результати, дослідницька група розглянула три типи вживання чаю – менше однієї чашки на день, від однієї до трьох чашок на день і чотири та більше чашок на день. При цьому враховувалося, чи були респонденти з Європи, Азії чи США.

Результат дослідження показує, що одна чашка чаю знижує ризик діабету 2 типу на 1%. Порівняння з людьми, які не п’ють чай, показало, що одна-три чашки на день знижують ризик на 4%. Вживання щонайменше чотирьох чашок чаю на день знижує ризик на цілих 17%. Місце проживання, стать і сорт чаю не мають значення.

Свіжі новини
Схожі новини